Počítadlo
|<<   <<Aktuality - stránka 24 z 26>>   >>|

Příbram
19. listopadu 2003

Přestože většina družstev Spartaku Příbram odpočívá před zimní přípravou, starší žáci posíleni kvalitními výsledky z posledních kol divizního přeboru, zajeli na kvalifikační turnaj o postup do žákovské ligy. Žákovská liga - novinka v naší mládežnické házené by měla vyplnit dlouhou zimní pauzu mezi podzimní a jarní částí soutěže. Příbramáci zavítali na tento turnaj s cílem slušně reprezentovat oddíl Spartak příbram a šance na postup do ligy nebyly nikterak velké. O to větší bylo překvapení, když v konkurenci pěti družstev dokázali žáci obsadit druhou postupovou příčku.

Příbram
2. listopadu 2003

Poslední, kdo se ještě v letošním roce dostal v bojích o mistrovské body ke slovu, byli dorostenci a starší žáci. Oba přivítali v posledním kole na vlastním hřišti házenkáře ze Zruče nad Sázavou. Očekávalo se, že oba zápasy by se měly stát kořistí domácích, což se i tak doopravdy stalo. I přes viditelnou převahu Spartaku se však nejednalo o jednoznačnou záležitost.

Příbram
26. října 2003

Tak už máme půlku sezony za sebou,a nechá se říci, že to byla úspěšná půlka. Muži, světe div se, neztratili ani bod a tak po podzimní části soutěže vedou divizi. V posledním utkání přivítali doma borce z Mělníku, kteří je notně potrápili. Ve druhém poločase však spustili Příbramáci koncert a uštědřili hostům krutou porážku.

Žákům se vyhrávat zalíbilo, takže získali další body, tentokrát proti Mělníku.

Příbram
19. října 2003

Minulý víkend lze považovat pro Spartak za dosud nejúspěšnější v podzimní části tohoto ročníku. Všem třem kategoriím se podařilo zvítězit a obohatit tak svoje konto o další mistrovské body. Nejvíce pozornosti poutalo utkání mužů, kde se v hale SOU Dubno setkali v přímém souboji o první místo dva dosud neporažené týmy, Příbram a Mladá Boleslav. Bohužel nespokojení hosté po obdržené červené kartě v prvním poločasu nedokázali psychicky unést příkoří, které jim dle jejich názoru způsobili rozhodčí a tak do druhého poločasu za stavu 11:5 ve prospěch domácích nenastoupili. Toto utkání tedy bude z největší pravděpodobností kontumováno 12:0 ve prospěch domácích.

Dorostenci dokázali, přes stálou absenci brankáře, solidní obranou a poměrně kvalitním útokem porazit vrstevníky z AŠ Mladá Boleslav vysokým jedenáctibrankovým rozdílem 29:18, po poločase 11:5.

Starší žáci pokračují ve stále zlepšených výkonech a k prvním bodům z minulého kola přidali další dva za výhru nad Mladou Boleslaví 20:11 po vyrovnaném poločasu 6:6.

Příbram
12. října 2003

Jelikož je v letošním ročníku přihlášeno v kategorii mužů pouze sedm družstev, pár víkendů v podzimní části soutěže senioři stojí. Nejinak tomu bylo i o minulé neděli. A tak do bojů o mistrovské body zasáhli pouze ve značně improvizované sestavě dorostenci. Ke svému dalšímu utkání zavítali na hřiště do Úval, kde se jim však vůbec nedařilo a prohráli 13:22, po poločase 6:10.

Využíváme datového servisu serveru C.H.S.