Podrobné informace

2. listopadu 2003

Příbramáci uzavřeli podzimní část sezóny na jedničku

Dorost: Spartak Příbram - Jiskra Zruč nad Sázavou 25:16 (13:6)

Družstvo dorostenců řeší existenční problémy. Prakticky nemá brankáře, v poli hrají hráči jiné posty, než ve skutečnosti trénují, tým se skládá před zápasem. O to větší je překvapení, když takovéto družstvo dokáže zvítězit. Po minulém utkání, ve kterém Příbramáci brali všechny body, i v tomto tomu nebylo jinak. Tým ze Zruče totiž také přijel ve slepené sestavě a tak v jeho útočných řadách se objevili i dva brankáři. Domácí, kteří neměli ani jednoho muže na střídání, se hned od začátku utkání chopili taktovky a začali diktovat tempo zápasu. V brance Příbrami se objevil Michal Říha, který jinak hraje pravé křídlo a popravdě se svého nového postu zhostil víc než výborně. Za dvě třetiny prvního poločasu pustil za svoje záda pouhé tři branky, kdežto domácí zatížili konto hostí hned devíti přesnými zásahy. Posledních deset minut se tempo zvolnilo a tak šestibrankový rozdíl vydržel až do přestávky. Druhý poločas se patnáct minut hrála vyrovnaná házená, s velkým počtem technických chyb na obou stranách. Domácí si však udržovali svůj šestibrankový náskok, který se po time-outu trenéra Spartaku rozšířil až na desetibrankový. Zhruba šest minut před koncem byl vyloučen po třetím dvouminutovém trestu domácí Červenka, který tak poslal svůj tým do oslabení až do konce utkání, jelikož nebyl kdo by jej nahradil. Samotný závěr utkání probíhal v divoké režii hráčů obou družstev, kteří se střídali v sériích chyb a nepřesností. Hru řídili s přehledem mladí rozhodčí Srba a Průžek.

Branky Příbrami: Pacina 8, Chodounský 6/1, Chvál 5, Šimek 4, Červenka a Punčochář 1.
Vyloučení 5:2.
7m hody 1/1:5/3.
Rozhodčí: Srba a Průžek.
Diváků 10.

St.žáci: Spartak Příbram - Jiskra Zruč nad Sázavou 18:11 (8:2)

Vítězná série žáků pokračuje. Počtvrté za sebou žáci vyhráli a tak v osmičlenné soutěži jim po podzimu patří pěkné čtvrté místo. V tomto utkání se projevila větší sehranost žáků domácího týmu, kteří dovolili poprvé skórovat hostům až v samotném závěru prvního dějství. Druhý poločas však už byl více vyrovnanější. Hostům se podařilo snížit na 14:9, ale závěr utkání už patři jasně domácím hráčům.

Branky Příbrami: Suchan 7, Stránský 6/1, Vylita 4, Flaška 1.
Vyloučení 1:2.