Spartak Příbram - házená
 2004 FTStředa  20. ledna 2021 
 
Menu

Sponzorský koutek
ZAT a.s.
1.SčV spol. s r.o.
Elpro - Delicia a.s.
INTERNET Pb spol. s r.o. - poskytovatel internetu

Cesta k haleCesta k naší hale SOU Dubno, PříbramAhoj lidi!

Pokusím se Vám vysvětlit, jak se můžete dostat do naší krásné haly, která je doučástí komplexu SOU Dubno u Příbrami. V první řadě, pokud se dostanete do vesnice se jménem Dubno, nejásejte. Sice je možné touto vesnicí (pakliže přijíždíte od Prahy) projet, hala je však vzdálena více než 2 kilometry.

Pokud jedete od Strakonic, neodbočujte vlevo na obec Háje, ale o jednu odbočku dál. V případě, že odbočíte dříve a dostanete se do obce Háje, pokračujte až do Příbrami, kde se po příjezdu dáte na první světelné křižovatce doprava a po hlavní silnici pokračujte ven z města. V okamžiku, kdy budete opouštět město (jízda z dlouhého kopce směrem dolů), zhruba v jeho třetině odbočte vpravo a pokračujte tak jeden kilometr po hlavní silnici k SOU Dubno.

Pokud jedete od Prahy, po odbočce ze silnice dálničního typu vpravo (cedule Příbram 6 km), pokračujte dál po hlavní až dojedete do obce Dubno. Po jejím projetí Vás dlouhý kopec vzhůru vede do města Příbram. Vy však v jeho dvou třetinách odbočíte vlevo (orientační bod: před autosalónem Renault) a pokračujete zhruba jeden kilometr po hlavní silnici k SOU Dubno.

Pokudu jedete od Plzně, doporučuji Vám po příjezdu do Příbrami se držet hlavní silnice, nikde neodbočovat, až Vás tato dovede na velký kruhový objezd. Z něj potom třetí odbočkou se vydejte směrem na Prahu. Pokud se budete držet této výpadovky zhruba po dvou kilometrech Vás zastaví velká křižovatka (nutnost dát přednost v jízdě). Vy se nevydáte ani vlevo na Prahu, ani vpravo do centra Příbrami, ale rovně, kde po této cestě dorazíte zhruba po jednom kilometru k SOU Dubno.

Větší obrázek okolí města Příbrami
Větší obrázek okolí města Příbrami
 
Detailnější obrázek příjezdu k hale
Detailnější obrázek příjezdu k hale