Spartak Příbram - házená
 2004 FTPondělí  08. března 2021 
 
Menu

Sponzorský koutek
ZAT a.s.
1.SčV spol. s r.o.
Elpro - Delicia a.s.
INTERNET Pb spol. s r.o. - poskytovatel internetu

Počet přístupů
Počítadlo
|<<   <<Aktuality - stránka 25 z 26>>   >>|

Příbram
5. října 2003

Asi zřejmě pod vidinou, že se letos nebude postupovat muži v posledním domácím utkání proti Kutné Hoře předvedli jeden ze svých horších výkonů. Přestože vyhráli o sedm branek, nemohli být se svým výkonem po zápase spokojení. Věříme však, že historie se ptát nebude, jak zápas probíhal, ale spíše kdo získal oba body.

Dorostenci nastoupili do utkání proti vrstevníkům z Kutné Hory poměrně s odhodláním. Přestože nemají stále brankáře, tuto roli více než statečně hájil Miroslav Dvořák. Zejména jeho zásluhou utkání skončilo poměrně přijatelnou porážkou 24:31.

První pocit z vítězství ochutnali starší žáci. Překvapivě jich u této radostné události bylo pouze šest. To znamená, že celý zápas odehráli o jednoho v poli méně. Přesto zvítězili a zapsali si tak do tabulky v letošním ročníku první dva body.

Příbram
27. září 2003

Podle dosažených výsledků by muži mohli začít pomýšlet na postup. Bohužel, jak už to tak vypadá, letos se s největší pravděpodobností postupovat nebude. Ptáte se, jak je to možné? ČSH totiž od příštího roku ruší všechny 3. ligy, z důvodu posílení počtu mužstev v divizních soutěžích. V praxi to tak znamená, že v létě se s třetí ligou rozloučí 24 družstev Čech a Moravy. Popravdě postoupit z divize rovnou do druhé ligy, by bylo pro nás asi silnější kafe, takže to bereme opravdu s nadhledem. Jinak chlapi zase vyhráli, tentokrát na hřišti v Libčicích, kdy si hravě poradili s oslabenou rezervou Sokola Libčice, a zasloužené zvítězili o 11 branek (11:22).

To dorost, který se zmítá v problémech s počtem hráčů a je bez brankáře, si k prvnímu utkání tohoto ročníku zajel na hřiště do Kolína. Bohužel absence golmana je natolik zásadní, že prohru 24:15 lze brát spíše jako úspěch.

Družstvo starších žáků klopýtá od porážky k porážce. Přestože v posledním utkání v Libčicích podali žáci pod vedením trenéra Holečka solidnější výkon, prohráli 22:16.

Příbram
21. září 2003

Muži měli tento víkend volno, stejně jako dorost, který si na svojí premiéru musí počkat minimálně týden. A tak o víkendu zasáhli do bojů pouze starší žáci. O slunné neděli si přizvali do haly SOU Dubno družstvo z Poříčí nad Sázavou. Bohužel i to bylo nad jejich síly...

Příbram
14. září 2003

Do Libušína nejezdíme příliš rádi. Jednak se tam hraje na asfaltu na hokejovém hřišti, nemají nás tam moc rádi rozhodčí a hlavně si vždycky odvezeme nějaké to zranění, které ne vždy pramení ze zápalu boje. Prostě tam dostáváme spíše nařezáno a pokud rozhodčí přimhouří očka a nevylučuje, navíc se zápas tahá a není jasného vítěze, potom je to spíše masakr. Naštěstí letos se nám podařilo většinu věcí zvrátit...

Starší žáci vyrazili ke svému prvnímu utkání na horkou půdu favorita soutěže, Spartu Praha. Dle předpokladů se stali pro domácí snadným soustem o odjeli s pěknou nadílkou...

Příbram
7. září 2003

Přes počáteční nejistotu se podařilo sehnat několik lidí na první utkání proti rezervě Bělé. No asi takto, lidí bylo na vkus domácích možná až příliš moc a tak někteří museli dokonce o dpočívat a to nejen na střídačce. Doufejme, že to Příbramákům s tímto elánem vydrží. Uvidíme již příští týden v Libušíně. Ale zpátky k utkání - domácí splnili cíl a přesvědčivě vyhráli (35:16), když každý z hráčů včetně brankáře zaznamenali aspoň jednu branku.

|<<   <<Aktuality - stránka 25 z 26>>   >>|

Reklama
Využíváme datového servisu serveru C.H.S.

C.H.S. - www.hazena.pb.cz


Poslední zápasy
Muži - 3.6.2007
Příbram - Bělá B  24:29 (12:14)

Tabulky
Muži