Podrobné informace

10. září 2006

SRL - utkání v Kutné Hoře

Muži: Sparta Kutná Hora - Spartak Příbram 32:19 (14:9)

Ve druhém kole podzimní části Společné regionální ligy zajížděl Spartak na hřiště soupeře z Kutné Hory. S tímto soupeřem prohrál Spartak obě loňská utkání a tak chtěl v této sezóně prohry odčinit. Bohužel jako již tradičně neumožnily pracovní povinnosti či nemoc start několika hráčů, takže nakonec Spartak odjel odehrát utkání pouze s hráči do pole a musel se celý zápas obejít bez střídání. Domácí soupisku naproti tomu zaplnil dvojnásobný počet hráčů.

Úvod zápasu byl vyrovnaný, až do deváté minuty, kdy oba soupeři rovnoměrně odpovídali na střelecký zápis toho druhého - 4:4. Pak domácí začali hrát osobní obranu na střelce hostí Říhu, Spartaku se v útoku nedařilo a domácí odskočili na 9:4. Na tento moment reagoval Spartak oddechovým časem, po jehož uplynutí se mu během čtyř minut podařilo rozdíl ve skóre snížit na jedinou branku - 9:8. Domácí však neponechali nic náhodě a do konce poločasu svůj náskok zvýšili na 14:9.

Druhý poločas Spartaku vůbec nevyšel. Přestávkové pokyny se nedařilo dodržet, v útoku se hráči zbytečně rychle zbavovali míče, bez osobně bráněného Říhy působili nejistě a domácí každé zaváhání trestali z rychlých protiútoků. Utkání tak skončilo pro hosty solidním debaklem 32:19.

Branky: Hrčka 7, Kůrka 6, Thieme 5, Rudolf 4, Morysek 3, Salák 3/1, Bušina, Horák a Hovorka 1, Polívka 1/1 - Černý 7/1, Říha Mir. 4, Drábek 4/1, Šindler 2, Tilinger a Turan 1.
7m hody: 3/2:2/2.
Vyloučení: 4:3.
Žluté karty: 3:1.
Červené karty: 0:0.
Rozhodčí: Želina a Svatoň.

V dalším kole v neděli 24.9. 2006 uvítá Spartak na hřišti u Gymnázia rezervní celek druholigového pražského Chodova.