Spartak Příbram - házená
 2004 FTPondělí  08. března 2021 
 
Menu

Sponzorský koutek
ZAT a.s.
1.SčV spol. s r.o.
Elpro - Delicia a.s.
INTERNET Pb spol. s r.o. - poskytovatel internetu

Podrobné informace

28. září 2006


SRL - utkání ve VršovicíchMuži: TJ Sokol Praha Vršovice – Spartak Příbram 30:14 (13:7)

Hráči Spartaku zavítali na zmoklé asfaltové hřiště oddílu z Vršovic a opět se nevyhnuli problémům se sestavou. Zápas musel kvůli pracovním povinnostem vynechat nejlepší střelec hostí Mirek Říha a další.
Hosté dokázali domácím vzdorovat pouze do dvacáté minuty prvního poločasu a stavu 8:7. Během těchto dvaceti minut se oba soupeři střídali ve vedení a hra byla velmi vyrovnaná. Poté však již do konce poločasu Spartak neskóroval a díky technickým chybám umožnil soupeři ve 26. minutě odskočit na 13:7. V posledních čtyřech minutách nedokázal skórovat ani jeden ze soupeřů.
Druhý poločas pokračoval pro Spartak ve stejném trendu. Za 15 minut druhého poločasu dokázal skórovat pouze jednou, a to ještě ze sedmimetrového hodu, zatímco domácí devětkrát. Hosté zbytečně ztráceli míč v útoku, neproměňovali ani vyložené příležitosti a domácí pohodlně skórovali z rychlých protiútoků. Druhá polovina poločasu již byla vcelku vyrovnaná, neboť již nebylo o co hrát.
Vystoupení Spartaku tak skončilo ostudou, jen díky brankáři Dvořákovi nebyl rozdíl ve skóre ještě vyšší.

Branky: Hanzl 7, Lehký 6, Beneš 4, Sova 4/1, Kliner 3, Havelka 2, Jindra 2/1, Červenka a Kafka 1 - Drábek 8/3, Štěpánek 3, Roubal, Tilinger a Turan 1.
Vyloučení: 2:2.
Žluté karty: 2:2.
Červené karty: 0:0.
7m hody 4/2:4/3.
Rozhodčí: Špaček a Vondráčková.
Diváků 32.