Podrobné informace

30. září 2006

SRL - utkání na Aritmě

Muži: Aritma Praha – Spartak Příbram 32:25 (17:10)

Vzhledem k nabitému hracímu plánu soutěže museli hráči Spartaku odehrát třetí soutěžní utkání během sedmi dnů. Tentokrát zajížděli na hřiště pražské Aritmy. Oproti nepovedenému utkání ve Vršovicích vypadli ze sestavy další dva hráči, takže museli vypomoci i bývalí hráči Novák a Aulický.
Utkání se od začátku vyvíjelo podle papírových předpokladů. Gólový úspěch hostí byl následován sérií branek domácích, takže v poločase byl na ukazateli skóre stav 17:10.
Druhý poločas byl již, co se skóre týče, zcela vyrovnaný, oba soupeři vsítili po patnácti brankách.
Celé utkání se odehrálo velmi čistě, rozhodčí udělili pouze dvě žluté karty, po jedné na každé straně.

Jelikož je kopie zápisu velmi nečitelná, nelze zveřejnit celou statistiku jako obvykle.
Branky Spartaku: Aulický 11, Drábek 5, Turan 3, Černý a Tilinger 2, Novák a Říha Michal 1.
Vyloučení: 0:0.
Žluté karty: 1:1.
Červené karty: 0:0.
Rozhodčí: Skala a Průžek.