Podrobné informace

8. října 2006

SRL - utkání s Kolínem

Muži: Spartak Příbram – HC Kolín 31:33 (13:17)

Domácím chyběli spolu se střelcem Říhou, který si léčí zranění kolene z druholigového hostování, ještě další dva hráči a tak opět přišli vypomoci bývalí hráči Aulický a Novák. K týmu se po pracovní přestávce připojili i křídla Šindler a Štěpánek.
Domácí sehráli proti papírově lepšímu celku z opačného pólu tabulky vyrovnané utkání. Hosté působili pohyblivěji a využívali toho hlavně při rychlých protiútocích, kterých jim domácí nepřesnou střelbou darovali velmi mnoho. Během prvního poločasu se oba soupeři průběžně střídali ve vedení, nikdo však nedokázal odskočit na výraznější rozdíl. To se hostům podařilo až v posledních pěti minutách prvního poločasu, kdy si vypracovali čtyřbrankový náskok 13:17.
Tento rozdíl se domácím po dvanácti minutách druhého poločasu podařilo vymazat a srovnali na 20:20. Od této chvíle Kolín vždy odskočil a domácí dotahovali, maximálně však na rozdíl dvou branek. Když pak jediný domácí brankář Dvořák zcela zbytečně obdržel osm minut před koncem červenou kartu po třetím vyloučení, poslední vyloučení bylo 2 x 2 minuty za řečnění, bylo rozhodnuto, i když se domácím ještě zápas podařilo zdramatizovat šnůrou tří branek a stáhnout tak rozdíl ve skore v poslední minutě na 31:32. Poslední slovo však měli hosté.

Branky: Aulický 10/1, Černý 7, Drábek 6, Turan 3, Šindler a Štěpánek 2, Novák 1 - Svoboda 11, Kaisner 5, Olt 5/2, Semenec a Souček 3, Capouch, Pazdera a Sauer 2.
Vyloučení: 5:2.
Žluté karty: 1:2.
Červené karty: 0:1 (po třetím vyloučení).
Rozhodčí: Jeřábek a März.