Podrobné informace

25. května 2006

Opět problémy se sestavou

Muži: Sokol Libčice - Spartak Příbram 24:19 (12:9)

Ač to na počátku týdne vypadalo, že by Spartak mohl odcestovat k zápasu v Libčicích v solidní sestavě, postupně jednotliví hráči odřekli svou účast. A tak k zápasu, který se předehrával ve čtvrtek 25.5.2006 od 17:30, odcestoval tým bez brankářů, složený ze sedmi hráčů, i díky výpomoci Jiřího Pecky, kterému již skončila sezóna v první lize, střelce Martina Ctibora, který se obětoval a stoupl si mezi tyče, kde předvedl výborný výkon, a Jana Kostínka.

I když by domácí měli vzhledem k postavení v tabulce takto složený příbramský tým jednoznačně přehrát, nestalo se tak. Příbramští vstoupili do zápasu velmi dobře. Dařilo se jim bránit domácí ofenzívu a chodit do rychlých protiútoků, takže se překvapivě ujali vedení 2:0, které postupně do šestnácté minuty zvýšili až na 8:4. Pak ale s ubývajícími silami padla na příbramské hráče velká krize. V útoku se přestalo dařit, docházelo ke zbytečným ztrátám míče a technickým chybám a obrana působila značně rozhozeně. Domácí toho využili a během osmi minut otočili skore utkání na 9:8. Spartak pět minut před koncem poločasu sice ještě srovnal na 9:9, ale to bylo v tomto zápase naposledy. Domácí pak v pohodě dovedli zápas proti unaveným hostů do vítězného konce.

Branky: Česák 6, Jerman 5/1, Novotný a Tkadlec 3, Manda Lad. a Manda Lub. 2, Doubek, Ondrák a Vinš 1 - Pecka 6, Říha 5, Drábek 4, Tilinger 2, Černý a Kostínek 1.
7m hody: 3/1:0/0.
Vyloučení: 2:1.
Žluté karty: 2:1.
Červené karty: 0:0.
Rozhodčí: Svatoň a Želina.

V příštím kole se Spartak utká s družstvem z Vršovic 4.6.2006 od 15:30 na hřišti příbramského gymnázia.