Podrobné informace

31. srpna 2006

Český pohár

Muži: Spartak Příbram - SK Praha 4   21:36 (8:15)

Příbramský Spartak narazil v prvním kole Českého poháru na velmi silného soupeře, celek SK Praha 4. Tento tým s přehledem vyhrál loňský ročník II. ligy a hraje za něj například bývalý reprezentant a v současnosti trenér reprezentačního družstva mužů Pavel Pauza nebo Stanislav Farář. Po dohodě se soupeřem se utkání odehrálo na jeho palubovce v pražské hale Na Děkance.

Pražský celek zápas odehrál ve vysokém tempu, jemuž Spartak se odpočátku snažil přizpůsobit, avšak dlouho ho fyzicky nevydržel. Spartak soupeře na začátku utkání zaskočil a během 4 minut se ujal vedení 3:0. Poté se hra vyrovnala a až do dvacáté minuty se oba týmy přetahovaly o vedení - 7:7. Pak na příbramské hráče padla krize a za posledních deset minut dali soupeři pouze jedinou branku, kdežto ten dokázal vstřelit branek osm, převážně z rychlých protiútoků. Poločas tak skončil rozdílem sedmi branek 8:15.

Ve druhém poločase se vysílení hráči Spartaku příliš nezmohli na odpor a soupeř tak pohodlně gólovými šňůrami hrozivě zvyšoval svůj náskok. Příbramští se probrali až v závěrečné pětiminutovce a několika rychlými protiútoky alespoň mírně korigovali i tak vysoký debakl.

Branky: Říha 9, Ctibor 4/1, Procházka 2, Černý, Drábek, Pecka, Štěpánek, Tilinger a Turan 1 - Turna 9, Vladovič 5/1, Farář, Ondračka a Wimmer 4, Vild 4/1, Dostál, Krejčí a Pauza 2.
7m hody: 1/1:3/2.
Vyloučení: 1:3.
Žluté karty: 1:4.
Červené karty: 0:0.
Rozhodčí: Válek a Pešta.